Scrum Master

Gliwice/Zdalna , FULL TIME

[email protected]

Czy wiesz że?

W biurze Exlabs nosimy kapcie... w końcu nie jesteśmy dużą agencją, postępującą według ściśle określonych zasad. Naszym głównym celem jest praca, która sprawia przyjemność, dlatego pracujemy tylko nad ciekawymi projektami. Stanowimy zgrany zespół, który planuje w najbliższym czasie poszerzyć swoje grono. Jesteśmy firmą z branży IT tworzącą aplikacje internetowe dla międzynarodowych klientów. Więcej o nas przeczytasz na exlabs.co.uk .

Kogo poszukujemy?

Doświadczonego, samodzielnego, twórczego i zdolnego Scrum Mastera, który stanie przed szansą kierowania rozwojem ciekawych, międzynarodowych projektów w młodym zespole entuzjastów metodologii Agile.

Zakres obowiązków
  • Zarządzenie procesem w projektach w metodologii Scrum
  • Dbanie o przestrzeganie zasad Scrum w zespole
  • Edukacja zespołu z zasad metodologii
  • Organizacja i prowadzenie spotkań zespołu w ramach Scrum
  • Monitorowanie przebiegu procesu developmentu
  • Dokumentacja rozwoju projektu
  • Weryfikacja działań oraz rozwiązywanie problemów w pracy zespołu
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne dla Product Ownerów
Czego oczekujemy?
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Wysoka samodyscyplina
  • Zrozumienie i umiejętność przekazania korzyści płynących ze stosowania Scruma
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
Mile widziane:
  • Certyfikacja Scrum Master
  • Znajomość systemu ticketowego JIRA
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia aplikacji webowych
Dlaczego warto dołączyć do Exlabs?

Dajemy możliwość interdyscyplinarnego rozwoju umiejętności biznesowych, pracę w młodym, zmotywowanym zespole i konkurencyjne wynagrodzenie.

Wynagrodzenie:

5.000 - 10.000 zł netto (B2B)

Co oferujemy?
Profesjonalne narzędzia do pracy
Karta Multisport
Międzynarodowe projekty
Praca zdalna
Kreatywna przestrzeń biurowa
Wyjazdy firmowe
Przeglądaj…